Antywłamaniowe RC3

System rolet antywłamaniowych skierowany jest do osób dla których najważniejsze jest bezpieczeństwo swoje oraz najbliższych. Jako producent rolet oferujemy Państwu system rolet które będą zarówno skutecznym zabezpieczenim przed włamaniem jak również będą stanowiły doskonały element dekoracyjny.


Produkt ten cechują zarówno nowoczesna konstrukcja, łatwość montażu, funkcjonalność jak też łatwość obsługi i estetyczny wygląd. Dzięki tym cechom rolety antywłamaniowe można niemal idealnie dopasować do wymagań budynku oraz kolorów fasady.


W produkcie tym poszczególne elementy, tak jak np.prowadnice, posiadają wzmocnienia co niweluje ryzyko odgięcia oraz wyciągnięcia profili rolety.
Specjalnie wzmocniona konstrukcja całej rolety zapobiega jej uszkodzenia podczas ewentualnego uderzenia w trakcie włamania.
Dolna część rolety posiada mechanizm zapadkowy, który zapobiega podniesieniu zamkniętej kurtyny. Te i inne specjalne elementy rolety dają Państwu gwarancję skutecznego zabezpieczenia domu.


Rolety wykonane są z aluminium - daje to pewność, że roleta będzie lekka, łatwa w konserwacji oraz odporna na warunki atmosferyczne.

Rolety antywłamaniowe ochronią dobytek przed kradzieżą podczas państwa nieobecności.

 

 

Szczególne cechy systemu:

– mocna konstrukcja kurtyny rolety
– wzmocniona konstrukcja prowadnic
– mechanizm zapadkowy w dolnej części rolety
– wzmocniona listwa dolna

Walory użytkowe:
Rolety antywłamaniowe można dopasować do różnych systemów, w których pancerz zwijany jest do skrzynki aluminiowej, umieszczonej na ścianie lub w ościeży. Zastosowane technologie jak również przemyślana konstrukcja pozwalają na taki montaż, aby skrzynki były jak najmniej widoczne.
Duży wybór systemów adaptacyjnych umożliwia estetyczne dopasowanie ich do fasady domu.

Paleta kolorów:

Profile dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu można je doskonale dopasować do stolarki okiennej.

 Fachowe doradztwo, profesjonalny montaż okien
i drzwi

Okna i drzwi śląsk

Kontakt

ul. Śląska 142
42-610 Miasteczko Śląskie

+48 793956000
+48 793936000

Jesteśmy na

Copyright © 2015 EUROFENSTER