Natynkowe

Rolety natynkowe przeznaczone są w głównej mierze do stosowania w istniejących budynkach, ale można je również zastosować w obiektach nowobudowanych. Dzięki bogatej palecie kolorów są one doskonałym elementem dekoracyjnym.

Idealne dopasowanie do wyglądu budynku uzyskać można dzięki jednej z trzech dostępnych skrzynek rolet natynkowych:
- skrzynka ścięta pod kątem 45 stopni - system SK
- półokrągła - system SKP
- okrągła - system SKO

Montaż skrzynki wykonuje się od strony elewacji budynku w dwojaki sposób: bezpośrednio na elewacji bądź też we wnęce okna. Konserwacja i serwis rolety odbywa się od strony zewnętrznej budynku.

Dodatkowo w tego typu roletach można zastosować niezależnie pracujący system moskitiery, który pozwoli uchronić i zabezpieczyć wnętrze budynku przed insektami, pozostawiając jednocześnie dostęp światła i powietrza.

Rolety natynkowe potrafią spełnić oczekiwania klientów szukających praktycznych i nowoczesnych rozwiązań.

 

Przez okna ucieka nawet do 25% energii cieplnej. Okno wyposażone w rolety zewnętrzne pozwala zaoszczędzić i zminimalizować te straty. Pianka poliuretanowa, którą jest wypełniony pancerz rolety, cechuje się wysokim współczynnikiem izolacyjności. Przestrzeń która powstaje między oknem a zamkniętą roletą pełni rolę izolatora. W związku z powyższym rolety zewnętrze to produkt, który realnie pomoże w oszczędzaniu, będąc jednocześnie wygodnym i estetycznym elementem każdego domu.Fachowe doradztwo, profesjonalny montaż okien
i drzwi

Okna i drzwi śląsk

Kontakt

ul. Śląska 142
42-610 Miasteczko Śląskie

+48 793956000
+48 793936000

Jesteśmy na

Copyright © 2015 EUROFENSTER